«
»

Bauer ūdens
apstrādes tehnoloģija

Uzturiet jūsu caurules un ūdeni tīrus.
Jūs ietaupīsiet daudz naudas
...un saglabāsiet vidi.

5 ļoti labi iemesli, lai izvēlētos Bauer ūdens apstrādes tehnoloģiju.

Bauer ūdens apstrādes tehnoloģija aizsargā visas cauruļvadu sistēmas, kurās plūst ūdens, pret iekšējo koroziju, palīdz ekonomēt taupot enerģiju, kā arī pagarina visu sistēmā ietverto komponentu un ierīču darbmūžu. Bauer nodrošina lielisku ūdens kvalitāti videi draudzīgā veidā – pilnībā bez ķimikālijām.

Bauer aizsargā dzeramā ūdens, apkures un dzesēšanas sistēmas visur, kur tiek pielietots ūdens un tas cirkulē cauruļvados. Mūsu produktu efektivitāte ir izmēģināta, testēta un pārbaudīta darbībā tūkstošos instalāciju, sertificētos tehniskajos testos, kā arī zinātniskos pētījumos.

Izmaksājot tikai nelielu daļu, salīdzinot ar pilnīgas cauruļvadu nomaiņas izmaksām, Bauer ierīce ir izdevīgs ieguldījums gan jaunās, gan vecās cauruļvadu sistēmās.

1. Pagarina jūsu cauruļvadu sistēmas darbmūžu

Pieci ļoti labi iemesli, lai izvēlētos
Bauer ūdens apstrādes tehnoloģiju.

Bauer ūdens apstrādes ierīce ievērojami pagarinās apkures, dzesēšanas un ūdensapgādes sistēmu darbmūžu. Vairākās ēkās Bauer ūdens apstrādes ierīces uzstādīšana ir jūtami paildzinājusi pat vecu cauruļu kalpošanas ilgumu.

2. Ietaupiet remonta un uzturēšanas izmaksas

Pieci ļoti labi iemesli, lai izvēlētos
Bauer ūdens apstrādes tehnoloģiju.

Bauer ierīce noņem esošos kaļķakmens un nogulumu slāņus un novērš jaunu veidošanos, tādējādi aizsargājot visu cauruļvadu sistēmu pret iekšējām avārijām un darbības traucējumiem. Kad sistēma tiek uzturēta tīra, tā darbojas kā paredzēts, nodrošinot netraucētu un ekonomisku darbību, kā arī ievērojumu uzturēšanas un remonta izdevumu ekonomiju.

3. Samaziniet enerģijas patēriņu

Pieci ļoti labi iemesli, lai izvēlētos
Bauer ūdens apstrādes tehnoloģiju.

Bauer ūdens apstrādes sistēma ievērojami ietaupa enerģiju, uzturot tīras caurules un siltumapmaiņas iekārtas, kā arī uzlabojot veco sistēmu energoefektivitāti. Tiek novērsta vārstu un citu komponentu aizsērēšana, kas izraisa spiediena kritumu un nevienmērīgu siltuma/dzesēšanas sadali, vecās sistēmas kļūst tīrākas un jaunās tiek uzturētas tīras jau no sākotnes. 

4. Izbaudiet ievērojami labāku ūdeni

Pieci ļoti labi iemesli, lai izvēlētos
Bauer ūdens apstrādes tehnoloģiju. 

Pateicoties Bauer ūdens apstrādes tehnoloģijai, kas uzturēs caurules un citas iekārtas tīras un bez nosēdumiem, ūdens kvalitāte būs noturīgi laba. Dzeramais ūdens būs tīrs un nebūs jāfiltrē. Temperatūras un spiediena svārstības, kuras rada korozijas nogulsnes un katlakmens slāņi caurulēs, pazūd. Tas, piemēram, nodrošina daudz patīkamāku mazgāšanos dušā.

5. Dabiski,
bez ķimikālijām

Pieci ļoti labi iemesli, lai izvēlētos
Bauer ūdens apstrādes tehnoloģiju. 

Bauer ūdens apstrādes ierīce darbojas pilnībā bez ķimikālijām vai piedevām, padarot to drošāku veselībai, videi, gan arī pašām cauruļvadu sistēmām.

Pasūtiet jauno Bauer Dizaina Rokasgrāmatu

Oficiālā Bauer Dizaina Rokasgrāmata sniegs jums plašu tehnisko informāciju par mūsu produktiem, iekļaujot norādnes savām vajadzībām piemērotas ierīces izmēra un jaudas noteikšanai, detalizētas instalācijas instrukcijas un pat visu mūsu produktu CAD attēlus (2D un 3D).

Dizaina Rokasgrāmata

Bauer ATP Cup

Bauer Watertechnology is the proud title sponsor of the Bauer Cup - a very highly regarded tennis tournament belonging to the ATP Challenger series that is hosted by House of Sports in Erlangen, northern Bavaria.  For more information about the  tournament head to their  official site through the following link: 

www.bauer-wt-cup.de
ATP Tournament